| clclclcl a întrebat:

Salut.am o problema de cateva zile. am incercat sa instalez photoshop 30 days trial de pe site-ul oficial, iar dupa aprox 30 min. s-a stins pur si simplu. cand l-am deschis, m-a intrebat 'start windows normally'. mesajul asta imi aparea de obicei cand hiberna si il deschideam din nou. in fine, dupa aceea, arata ca se deschide, iar pentru o secunda a aparut o eroare cu fond albastru, si n-am putut sa vad ce scrie.si dupa aia ce restarteaza din nou si din nou pana la nesfarsit. probabil e de la un virus de la photoshop thinking ( mentionez ca am windows xp )

1 răspuns:
| C0nflic7 a răspuns:

Cred ca tia afectat placa video...photoshop cere foarte multe resurse, si trebuie sa ai un pc stabil.Scrie aici ce configuratie la pc ai, si iti raspund daca e de la pc, sau ai luat virus.