| dana24 a întrebat:

As dori sa imi iau un aparat foto digital dar nu prea stiu de carebig grin Ati putea sa imi dati voi cateva exemple de aparate bune si detalii despre ele?big grin As dori sa mai mentionez: preturile sa nu fie exageratebig grin [Pentru cel mai bun raspuns dau funda+vot:*love struck] Multumesc multbatting eyelashes:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noile aparate digitale sunt foarte bune (depinde de marca) eu ti-as recomanda marca ca Samsung, Canon, Fujifilm, Nikon etc.
pentru ca sunt cuprinse intre 300 lei si fac poze cu claritate de peste 10 megapixeli si filmeaza HD si cu sonor.
Eu mi-am cumparat aparat digital Samsung cu 300 lei 12 megapixeli, filmeaza HD cu sunet si stabilizator de imagine si multe la el, il am de jumate de an si inca merge cum ar fi nou
pentru un milion in plus ti-as recomanda un aparat de 14 megapixeli de la eMAG(mentionez ca transportul e gratuit)
uite link:
http://www.emag.ro/......AX300black

daca nu si acesta cu 300 lei, este foarte bun

http://www.emag.ro/......100blackEE

acum fa ce alegere vrei, mentionez ca comanda la eMAG e gratis(transportul)
numai trebuie sa suni la nr de tel
Comenzi telefonice:
021.200.52.00 | 0744.700.000
pa pa