| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie parerea voastra despre Sony Ericsson Zylo. Si cand spun parere inseamna ca as vrea sa aflu si lucruri pozitive cat si lucruri negative. As vrea sa stiu daca rezista in timp... mai ales clapita, daca in timp se slabeste. Fundita pentru cel mai argumentat raspuns:*:*:*

2 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Display: 240 × 320 ecran TFT
Factor de formă: Slider
Camera: 3.15 megapixeli
Conectivitate: GPRS, EDGE, 3G, Bluetooth şi USB 2.0
Stereo FM cu RDS
Memorie interna: 260 MB
Memorie extensibilă: până la 16 GB (microSD)
MMS, Email, Push Email şi IM
Google Maps
Imagine editior / editorul blog
Built-in aplicatii pentru Facebook, YouTube şi Twitter
Geo-tagging şi video caracteristici de apelare
Culori disponibile: Black Jazz, Swing Chaha argint şi roz
Baterie: 3.5 ore de convorbiri, la 15 zile standby, 26 de ore de redare muzică.

| xXxRaduxXx a răspuns:

De obicei SE are baterie buna si tine mult, ecran cat de cat rezistent nu cum l-ai atins putin cu ceva dur l-ai si zgariat dar sina e varza.(Sony Ericsson Zylo e pe sina nu e clapeta). La W595 pe care il am de 2 ori i s-a rupt folia in 1 an...