| Robertynoo a întrebat:

am sony ericsson w20i zylo si sunt curios sa stiu daca are cod de sunet dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Parazitu27 a răspuns:

Poţi căuta pe net "ericsson w20i zylo code sunet" ori ceva de genu, DAR nu îţi recomand să îţi pui, unui amic i-a bubuit difuzorul şi telefonul numai putea fii reparat, rişti să se strice plus că se aude puţin mai tare, şi dacă îl laşi cu acel cod 24-24 şi asculţi muzică difuzorul se strică imediat. Faci ce vrei, eu te-am ajutat cât am putut.