| x2LoveMyWorld a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat! Deci de cand baiatul pe care il plac a aflat acest lucru, se comporta ciudat. Ba imi da like la o poza pe Facebook, ba imi zice ca nu ma sufera, ba imi zice ca sunt draguta. Eu nu prea stiu ce sa cred....ma cam deruteaza...voi ce ziceti, ma place?

Răspuns Câştigător
| edyyy33 a răspuns:

Atunci cand un baiat afla ca o fata il place devine derutat si nu stie cum sa reactioneze la acest lucru, dar nu iti fa griji; daca ti a zis ca esti draguta e ok, dar incearca sa vorbesti mai mult cu el, sa petreceti mai mult timp impreuna. poate ca sa-si revina si o sa-si arate latura sensibila intr-un mod mai placut tie(baietii sunt usor de manipulat cand stau prin preajma unei fete). Daca nu se schimba, asta inseamna ca are pe alta, dar in acelasi timp te vrea si pe tine(nu vreau sa te intristezi daca zic asta) p.s.:si eu sunt baiat si stiu asta din propria experienta. Sper ca am fost de folos.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place dar ii cam place sa te necajeasca

| ioana21S a răspuns:

Eu zic ca vrea sa vada ce fel de comportament ai in diferite situati.De acolo el deduce daca esti fata potrivita pentru el.De placut nu stiu.Trebuie sa te uiti atent la el, sa ii studiezi in detaliu gesturile, vocabularul, fata de tine.O sa iti dai seama daca te place sau nu.Dar fi atenta, unii baieti vor doar sa te de duca in eroare, sa nu cazi in jocul lor doar pentru ca iti spune ca esti draguta.Bafta!

| iasmina6354 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie... Si pana la urma ne placeam amandoi, si dupa aceea, iar nu de mult ne-am despartit sad, darr el te iubeste sunt sigura.