| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac o poza cu baiatul pe care il plac.dar nu stiu ce va zice, sau cum reactiona. voi ce ziceti? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Pana nu incerci, nu ai de unde sa stii. Daca il stii de ceva timp, adica nu de o saptamana, nu cred ca e vreo problema.
In locul tau, as iesi pe afara cu mai multi prieteni, printre care si respectivul baiat, si as incepe sa-mi fac fotografii cu toata lumea sa bag motive gen "vreau o poza cu fiecare", si, desigur, va veni si randul lui sa apara in poza cu tine. laughing Suna aiurit, dar cred ca ar merge

| h3r a răspuns:

Dacă vă cunoașteți și ați mai vorbit, îl întrebi fără teamă. Alfel o n-o să vină bine.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde ce părere are despre tine dar până la urmă e doar o poză.
Deci riscă puțin și tu, în cel mai rău caz îți va spune că nu-i stă bine freza.

Oricum sunt convins că va face poza cu tine.

| fuzzer a răspuns:

Da, normal, spune-i.
Pana la urma e doar o poza, va accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica, tu il cunosti dar nu stii cum va reactiona si, cu toate astea, te-ai gandit ca ar fi o idee buna sa ne intrebi pe noi cei care nici macar nu il cunoasteam...

Eu zic ca se va calugari daca vrei sa faci o poza cu el!

| LiVeeee a răspuns:

Sa faci, exista 2 posibilitati:
1. daca e genul mai timid iti va raspunde ca de ce ai vrea tocmai sa faci poza cu el sau in cel mai rau caz te va refuza
2.va accepta fara nicio problema happy

| Links a răspuns:

Si mie mi-a placut odata de o fata, si voiam o poza cu ea, dat si eu timid, am rugat la altcineva sa faca poza zicand ca e pentru ea, dar s-a aflat pana la urma ca eu i-am cerut, si atunci m-am facut de ***. Mi-a reprosat ca daca voiam o poza cu ea trebuia sa-i cer. Asa sa faci si tu, direct nu prin alte cai obscure, sa nu patesti ca mine. Succes!

| ellayne a răspuns:

Il poti ruga frumos daca accepta sa faceti o poza impreuna. succes. happy