| CInEmAx a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare asadar:Cum oprim imbatranirea? Putem sa ramanem tineri? fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Antonio! nu poti face nimic sa nu mai imbatransesti, pentru ca asta e procesul vieti! te nasti, cresti, te maturizezi, imbatranesti si pe urma mori! dar sti poti face o chestie simtete mereu tanar si nici nu iti vei da seama ca ce varsta ai! fa mereu chesti care sa te faca sa te simiti tanar nu stiu cand o sa ai 40 ani de exemplu nu te gandi vai ce batran is, ci joaca fotbal de exemplu sau fa alte chesti! cat te tin picioarele si sanatate mergi calatoreste distreazate, fi tu si nici nu iti vei da seama ca ai imbatranitwinking asa ca be cool man take care of uwinking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca descoperi, anunta-ma si pe mine!

P. S. E ca si cum ai incerca sa opresti un tir cu o Dacie. Procesul de imbatranire il poti incetini, dar nu-l poti opri, intelegi?

| consilierindragoste a răspuns:

Putem opri imbatranirea doar daca murim de tineri. dar e cam pacat sa pierdem ce e mai frumos in viata doar pentru ca sa nu imbatranim, tu ce zici?