| Casutanta a întrebat:

Am o intrebare. Cea mai buna prietena a mea este cu un baiat si eu sunt pe locul2 la prietenii ei cei mai buni ok asta nu conteaza asa de mult cand merg cu ea spre casa ne oprim la banci se intampla foarte des sa ramanem numai noi doi atunci isi pune capu pe umarul meu sau face dansuri si face ultima parte cu un pupic sare la mine si alte chestii dar cand sunt mai multi nu vrea sa faca asta. Dar intrebarea e ea ma place?

Răspuns Câştigător
| loOveeep a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poate doar te considera un amic, apropiete de eahappy sarut-o happy si spune-i ca inseamna f mult pentru tinehee hee

2 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Da te place! Cum zicea si Urinela din Vacanta Mare daaaaaa esti prost?
Casutanta deci da te place, dar e timida in public, Sfat fa si tu pasii necesari! Fi gentelmat, gingas, istet si iubitor restul e istorie!

| danamarin a răspuns:

Esti din Galati nu? laughing