| oanna_1779 a întrebat:

as vrea si eu niste idei despre ce sa faci la o petrecere de ziua de nastere fundita la cele mai multe

3 răspunsuri:
| hayley a răspuns:

Pai fa-ti un playlist cu melodii de toate felurile -mai lente, mai crazy - pe care veti dansa, ca sa devina mai interesant dupa puteti juca mima cu idei tampite si funny -iti trebuie muuulta imaginatie. Jucati carti - pocker, maccao pe provocari, daca ai chef sa faci curat. bataie cu friscaaaaaaaaaa! daca stai la curte bataie cu apa sau pur si simplu cu perne.
Distractie placuta oricum!

| TommyHilfiger a răspuns:

Sa dansezi, sa te distrezi, sa bei. Ce altceva poti sa faci? Doar nu stai jos toata petrecerea.

| Sandy_9055 a răspuns:

Ieşi cu prietenii la un suc: faceţi poze, plimbaţi-vă prin oraş.