| TooNight a întrebat:

Ce povesti de groaza stiti? Scurte,lungi,nu conteaza, povesti sa fie. Funda+Vot la cele mai multe!happy

2 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Intra pe spectrul realitatii si vezi acolo si poti citi cate vrei.
Batrana din lac, Crime in vis, The grudge, Detentia, Drag me to hell.Eu te-am dat filme. Dar a fost la noi mai demult o poveste adevarata au pus si afise cu "Mireasa bantuita".Era vorba despre o femeie care trebuia sa se marite iar cand s-a dus la petrecere nu stia ca era langa un cimitir si cineva a impuscat-o. Dupa, s-au mutat niste mosi care, mireasa i-a luat si daca te duci acolo ziua ei iti spun sa pleci cu frumosul dar seara te fugaresc pana te prind si te iau cu ei. Am prieteni care s-au dus acolo si au experiente traumatizante(Galati la sfarsitul orasului)

| Amiiii69 a răspuns:

Intra pe spectrul realitatii si vezi acolo.
Batrana din lac, Crime in vis, The grudge, Detentia, Drag me to hell.Eu te-am dat filme. Dar a fost la noi mai demult o poveste adevarata au pus si afise cu "Mireasa bantuita".Era vorba despre o femeie care trebuia sa se marite iar cand s-a dus la petrecere nu stia ca era langa un cimitir si cineva a impuscat-o. Dupa, s-au mutat niste mosi care, mireasa i-a luat si daca te duci acolo ziua ei iti spun sa pleci cu frumosul dar seara te fugaresc pana te prind si te iau cu ei. Am prieteni care s-au dus acolo si au experiente traumatizante(Galati la sfarsitul orasului).