| EmOoKidD a întrebat:

happy As vrea si eu niste status de iubire si de viata.winking Cine ma poate >ajuta?:

3 răspunsuri:
| Romanian a răspuns:

Ce contrast intre numele tau de utilizator si ceea ce ceri.
Oricum, daca tu nu poti sa-ti oferi lucrurile pe care le ceri, atunci insemamna ca orice iti va fi oferit, nu vei intelege cu mintea si sufletul.Asa ca, degeaba le vei afisa drept status, caci nu te va reprezenta pe adevaratul "tu" in niciun fel.

| Anghellusha a răspuns:

Dupa nume cam iti inteleg starea.))
In fine:Nu poti cumpara dragostea, dar poti plati din greu pentru ea.
Credinta face totul posibil, dragostea face totul usor.
Cei mai frumosi ochi sunt cei care te privesc cu dragoste. Si nu conteaza sunt caprui, albastri sau verzi...
E greu să uiţi o persoană care ţi-a dat atâtea motive să-ţi aminteşti de ea.

Si am invatat ca doua cuvinte pot schimba total viata unei persoane
Privirea mea da de stire... ca ochilor mei le e frica sa nimereasca intr-o noua poveste de iubire...

Nu conteaza cat de des va vedeti... important ce inseamna pentru voi aceste intalniri
Muzica tot miroase! - a ce? - a amintiri...
O lacrima inseamna 1% apa si 99% sentimente...sad

| EmOoKidD explică (pentru Anghellusha):

Mdea. Mersii mult, oricumbatting eyelashes