| Com3 a întrebat:

Astazi mi-am facut curaj, si i-am zis fostei prietene, ca inca tin la ea si o iubesc foarte mult, prima data a spus, ca iar am chef de glume?
Pana la urma a inceput sa ma creada, acum 2 saptamani a pus'o pe o fata sa ma intrebe, daca acum stau cu cineva, si am observat de cateva ori, ca atunci cand nu sunt atent, se uita la mine, si la scoala si pe afara!
Am fost impreuna cu ea 1 an, insa ne-am despartit, la 2 luni dupa ce ne-am despartit, ea m-a intrebat daca vreau sa ne impacam, insa i-am spus, ca sa mai asteptam!
Astazi, am zis eu sa ne impacam, la 8 luni dupa ce ne-am despartit, insa a spus ca, s'ar putea sa fie prea tarziu, si zicea ca ma iubeste, ca "amic", e foarte dureros, cand auzi asta! laughing
Chiar tin mult la fata asta, si daca e prea tarziu, chiar nu inteleg de ce a pus'o pe aia sa ma intrebe, sau de ce uneori se uita la mine si zambeste?
Ce as putea, sa fac ca sa mai primesc inca o sansa? happy
Dau funda pentru ce-l mai bun raspuns! :*

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Daca nu a fost cu nimeni dupa ce v-ati despartit inseamna ca te-a mintit happy inca mai tine la tinewinking
Alinto cu cuvinte precum ca o vrei inapoi in viata ta love struck ti-a fost dor de ea... etc

| CryForYourLove a răspuns:

Eh,s-ar putea ca acum sa rada de tine sau sa se 'razbune' ca nu ai vrut tu sa te impaci cu ea, se poate ca ea sa tina la tine dar sa vrea sa te faca sa iti para rau ca nu ai vrut tu atunci SAU se poate sa nu mai te placa si punct.big grin