| Sasha_Pascu_1996 a întrebat:

Ati avea nevoie de admine la vreo pagina gen comenzi poze profil & coperta sau poze editate. Genul asta de pagini. Raspuns rapid! Nu conteaza cate like-uri are. Va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| Allinutzsa a răspuns:

Da si eu am o pagina. Orice tip de imagine...gen cu statusuri, despre orice...tot felul de tampenii. Nu prea am reusit sa ma ocup in ultima perioada.

| Sasha_Pascu_1996 explică (pentru Allinutzsa):

Ok intra pe mess si vb acolo

5 răspunsuri:
| Allinutzsa a răspuns:

Daca te intereseala..add aly_de_viss@yahoo.com

| mirunaoana a răspuns:

Da dar nu stiu cat de mult o sa te incante..am o pagina cu pariu cu viata sez 3 are 20 de likuri parca.m-am lasat de ea daca vrei ti-o dau tie uite idi-ul meu daca esti interesata mirunasechila@yahoo.com