| paul1398 a întrebat:

Ati "trait" vreodata povesti de groaza? Daca da postalile ca raspunsbig grin

P.S Uni spun ca exista fantome iar alti spun ca nu.Voi ce credeti?

1 răspuns:
| LucianP a răspuns:

Depinde de persoana.fiecare persoana are temerile ei. eu de exemplu nu cred in dumnezeu, deci nici in fantome. si m am obisnuit, cand veneam de la scoala treceam mereu pe langa cimitir si eram singur (locuiesc la tara), si iarna la ora 9 e intuneric. unii cred in fantome unii nu.de exemplu eu cred in bigfoot si creaturi mitice, suntem inca la inceput, nu stim nimic despre planeta asta happy