| Byanccka a întrebat:

Vreau sa va itreb daca pana la urma exista fantome sau nu. Unii oameni spun ca da, altii ca nu.Dar nici unii nu au dovezi ca exista sau nu.Voi ce credeti? Exista sau nu? Celui mai bun raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| LiimeXdx a răspuns:

Salut Byanccka! Daca tu crezi ca exista sau nu, este o optiune personala. O teorie spune ca presupusele fatome care vin pe pamant, nu au venit de fapt pe pamant ci pur si simplu nu au mai reusit sa plece ( perioada de tranzitie) in care se duc in lumea cealalta, fie ea Rai, Iad, Walhala, Eden sau ce o fi. Aceas teorie spune ca sufletul acelor persoane este tinut aici din cauza unor probleme nerezolvate si tot teoria spune ca fantomele ar fi entitati bune sau rele. Fantoma este in general un termen care defineste sufletul unui om ramas in lumea noastra.