| alexandraplay a întrebat:

Azi am observat ca sunt mov pe sub ochi nu ca m-a batut cineva dar de la ce sunt? dau funda! si vot la toata lumea vreau raspunsuri rapide si multe foarte multe scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

La fel am si eu. Nu stiu daca si tu, dar eu sunt slaba si am lipsa de calciu, cel putin asa am auzit. kiss

4 răspunsuri:
| ѕтαя a răspuns:

Buna,eu cred ca ai cearcane te poti duce la un medic el iti va spune ce ai cu adevarat.

| Biutsssaa a răspuns:

Salut! Eu stiu ca atunci cand esti mov pe sub ochii este don cauza oboselii si stresului ( cearcane). Sau poti fii slaba...depinde. Paaa.

| Gam3Ov3r a răspuns:

Poate fi din cauza oboseli sau a stresului.
du-te la un control medica:
Funda?