| Theddy a întrebat:

Cam cat costa un laptop mini, unul bun. cu camera si microfon inclus, cu "capacitati bune". Nu o sa il folosesc decat pentru muzica, poze, mess, si poate 2-3 filme. Cam la ce pret poate sa ajunga? Si ce ar trebui sa am in vedere la el ca sa stiu ca e bun? Dau funda unui raspuns detaliat care ma va ajuta. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai eu am gasit unul intr-o revista de la un magazin de electronice din Italia Trony se numeste si era 200 euro=800 de lei si am mai vazut unul tot asa mini mai bun unpic la 300 de euro=12 milioane cam astea sunt preturile pentru un laptop mini! si bine sa ai in vedere cati gb ram procesorul hardul cam astea trebuie sa ai in vedere! funda?