| Hariboo a întrebat:

Nu stiu ce am patit la laptop straight face nu ma mai lasa de ceva timp sa downloadez nimic, poze, muzica, filme, nimic... Am dezinstalat si instalat chrome`ul dar nimic. nu stiu ce poate sa fie, ma puteti ajuta? Cine stie are fundabatting eyelashes :*

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce iti apare (de ce interzice descarcarea). S-ar putea sa fie de la programul antivirus, se poate sa fie setat pe protectie maxima. daca este asa seteaza-l pe protectie medie si vezi daca poti descarca. Succes si numai bine!

| AndreiGabi a răspuns:

Ai incercat pe alt browser?

| iubitic a răspuns:

Asigura-te ca ai suficient spatiu, in partitia unde vrei sa descarci.

| Georgy090 a răspuns:

Reinstaleaza adobele. Eu am Adobe reader X. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?