| TnCristinaa a întrebat:

Care este cea mai buna marca de telefoane?

7 răspunsuri:
| Furti a răspuns:

Eu zic ca cele de la Samsung sunt cele mai bune, multa lume le foloseste si sunt destul de ok la pret in conformitate cu performantele lor.
Cele de la Apple/Sony nu prea zic eu ca se merita deoarece platesti in mare parte numele firmei...chiar daca au unele lucruri in plus.

| vocea a răspuns:

Depinde la ce, la rezistenta si baterie Nokia este cel mai bun

| Wukii a răspuns:

Samsung happy

| byabubu a răspuns:

In momentul de fata Samsung e cea mai performanta marca, cu multe modele de telefoane, dar mai sunt si altele destul de bune... Nokia, Allview, LG.

| 000M1ha3la a răspuns:

Parerea mea e Samsung, sunt mai bune ca oricare altele.

| TrunkSss a răspuns:

Eu cred ca LG. Nu am auzit pe nimeni sa se planga de aceasta marca. La Samsung, lumea se plange ca se ia vopseaua de pe rama, ca ramane fara semnal, La Htc, probleme cu placa de baza, pete pe display, probleme touch, la Sony din cate am auzit, se misca greu, camera nu e atat de buna pe cat se pretinde, iar iphone le cam are pe toate la un loc.
La Lg, ma refer mai ales la modele performante, chiar nu am auzit nimic de acest gen.

| Butnaru_Cristi_1997 a răspuns:

1-nokia.rezistenta
2-samsung.performanta
3-Allview-pret