| Alex_2376 a întrebat:

Care este cea mai "buna" marca de telefoane?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Iphone pe departe pe primul loc (nu se compara niciunul la inteligenta si fiabilitate). Pe locul doi as clasa Samsung si alte telefoane ce folosesc sistemul de operare Android. Smartphone-urile Nokia nu sunt asa de bune din cauza sistemului de operare Symbian de la Windows.
Dar daca vrei sa te iei dupa toti copii care nu stiu nimic, dar le place design-ul si reclama de la TV, alege Nokia. O sa ai surprize. Nu se mai fac telefoane cum se faceam zacum 10 ani.
Succeswinking

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ma pentru mine Nokia! urmat de HTC!
...chiar daca Apple face cel mai bun telefon din lume (iphone 4 ), nu mi se pare ca e o firma specializata in telefoane.si de asta nu o bag in top!

| Narcis2007 a răspuns:

Htc Apple Nokia cam asa ar fi ordinea dupa mine

| MikeAlexis a răspuns:

Normal ca Nokia happy Doar nu alegi Samsung sau cine stie ce firma care mai face pe langa telefoane, frigidere, masinii de spalat.

| missbee a răspuns:

Nokia și Sonny Ericsson.
Sunt ceva mai scumpe decât restul telefoanelor, dar cel puțin Nokia ftw. Mai ales pentru cei mai puțin atenți cu telefonul, care îl scapă, aruncă, trântesc - e făcut să reziste la șocuri. laughing

| ZEU93 a răspuns:

Nokia cred big grin

| TheSpecialOne a răspuns:

Deci eu iti spun o povesteioara ca tot zic toti ca Nokia. Nu de mult unchiu meu le-a dat celor doi copii 5mil la fiecare sa isi i-a un tel. 1 si-a luat Nokia si 2 Sony ericsson. Nokia s-a stricat in cateva luni si a stat mai mult prin service si in final la vandut iar Sony merge perfect si acum.(Sony a fost si putin mai ieftin si e mai bun din pct de vedere tehnic). Deci... daca vrei un super tel eu iti recomand Samsung Galaxy S, LG Optimus 2x dar nu negrija si Sony Ericcson Xperia(sunt vreo 5 modele de xperia). Daca ai multi bani uitate la un Iphone dar nu 3g(doar 3gs si 4), dar eu zic totusi sa cauti ceva cu android fiindca sunt cele mai bune.

| tvictory68 a răspuns:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune exact. Eu am un Samsung SGH L700, telefon redutabil. Sunt foarte multumit de el. Dar, stii cum e... Fiecare cioara isi lauda puiul laughing

| Maryaa2001_4666 a răspuns:

Cea mai buna marca de telefoane este "Nokia". Am un telefon de arpoape 8 ani si nu mi s-a stricat nciodata. Eu iti propun sa iti cumperi un telefon marca Nokia si chiar daca iti iei dinacelea taciscreem tot Nokia pentru ca sunt cele mai bune. Funda plssss :X

| PokeMoNN a răspuns:

Nokia .

| Brocke_Sparken_1994 a răspuns:

Samsung cea mai buna firma de telefoane, am un verisor care a fost in faculatate la telecomunicatie adica se ocupa cu telefoane si mi-a zis el ca prima firma de telefoane cea mai buna e Samsung si as sugera si un Nokia!