| Andruta a întrebat:

Care este cea mai buna marca de telefoane?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Pentru mine Samsung!

28 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Nokia

| Floreenofficial a răspuns:

Nokia-cele mai bune si cele mai rezistente telefoane EVER.aia da calitate!+pret avantajos! tongue

| MisterKat a răspuns:

Samsung e cea mai buna marca de telefoane mobile dar si Nokia.

| Florys a răspuns:

Nokia!

| Serendipity17 a răspuns:

Eu zic ca Samsung happy Am un Samsung de 6-7 ani si acum mai functioneaza! laughing dar incepe sa cedeze. ce vrei... e pensionar happy

| doru10rapid a răspuns:

Nokia

| Aimee_7045 a răspuns:

NOKIA
fara nicio indoiala.
nu are comparatie am avut 5 pana acum...si spre deosebire de altele...nu se merita comparatie
ca esti multumit de un telefon nu inseamna ca e cea mai buna marcawinking

| Aviiana a răspuns:

Nokia

| Eyleen a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia ar fi cea mai buna marca.

| GlobaL a răspuns:

Cred ca cea mai buna marca de telefoane este Nokia.

| noName_8681 a răspuns:

Depinde... Vodafone... Orange si cosmote au si avantaje si dezavantaje.
in primul rand vezi si u prietenii tai pe ce retele sunt... ca doar cu ei vrei sa vb. eu ti-as recomanda cosmotewinking

| Fallen1Angel a răspuns:

Sony ericsson

| usernamebpla a răspuns:

Eu cred ca Nokia!

| usernamebpla a răspuns:

Mda uite si argumentul (uitate la grafic) http://www.craiovaforum.ro/......902-3.html

| Christina a răspuns:

Nokia !

| AlExutzUuu a răspuns:

Nokiawinking eu am un Samsung si i sa bulit softul dupa 6 luni :-J deci ai de ales Nokia Sau Sony Ericsson

| AlExutzUuu a răspuns:

Ai de ales intre Nokia si Sony Ericssonwinking dar la Sony Ericsson este o problema care apare dupa aprox 1 an. cu mufa pentru incarcat... nu se incarca bine. Deci NOKIA! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia desigur pentru ca este foarte reziatent dar este la alegerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia desigur pentru ca este foarte reziatent dar este la alegerea ta

| Ramona_5995 a răspuns:

Nokia, bineinteles!

| evelin_1888 a răspuns:

Iphonewinking

| larisa_6959 a răspuns:

Nokia, bateria tine si o saptamana.

| Toxic_5027 a răspuns:

Toti spun ca Nokia, dar eu am LG si sunt multumita de telefonhappy

| Iulika96 a răspuns:

Eu zic ca Nokia si LG putin.

| popicu a răspuns:

Cele mai practice sunt telefoanele Nokia, mai ales cele cu symbian, cele de la LG si s. e. au un design mai atragator

| Dariia21 a răspuns:

Iphon...Samsung...Nokia

| AncaPop a răspuns:

Eu zic, ca Nokia.

| RaydeR21 a răspuns:

Dupa parerea mea e Samsung!