| x_9045 a întrebat:

care este cel mai bun deodorant? in ultima perioada am avut o problema cu deodorantele gen nivea si lady speed stick mi-au patat bluzele la subrat, le-au decolorat... si acum as vrea sa le schimb sa iau altceva, dar nu stiu, ma puteti ajutabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,
eu folosesc nivea, incearca'l pe cel inkolor, nu albhappy

| BlueBird a răspuns:

Rexona este un deodorant foarte bun happy

| Nis a răspuns:

Recomand cu toata caldura Aloe Ever-Shield. Un stick deodorant pe baza de aloe vera. Folosit zilnic si ma tine cateva luni bune. Nu e cancerigen, nu pateaza si cred ca e ceea ce cauti. happy
Daca doresti contacteaza-ma, pentru ca nu se gasesc in magazin.