| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey.
Va rog din tot sufletul spuneti-mi un antiperspirant sau un deodorant folositor crying... deci tot timpul sunt uda la subrat nu mai rezist.
Ce sa folosesc?
Am tot incercat deodorantele lady speed stick, rexona, garnier nu ma ajuta crying
Antiperspirante am incercat rexona, dove, bu, adidas off crying
Ce sa iau?
M`am gandit la Vichy, e bun?
Sau tot de la vichy tratamentul pe 7 zile
niste sfaturi va rog!

10 răspunsuri:
| gynutza_5762 a răspuns:

Nivea

dave

galore

rexona

bu

imi dai funditabatting eyelashes?

| Gigiku a răspuns:

Antiperspirantele de la Garniere sunt extraordinare. daca am scris binehee hee

| IrinaAndreea a răspuns:

Eu folosesc Rexona body responsive (cel verde) si sunt multumita de el.

| bOse a răspuns:

Nu exista antiperspirant care sa te faca sa nu transpiri, antiperspirantele elimina mirosul, atat.

| TheForeignConstantin a răspuns:

Rexona (for Men) ma tine si 2 zile fara sa incep sa miros.
Si miroase calumea; nu cred ca ar fi ciudat sa-l folosesti ca fata. tongue

Oricum... Anitperspirantele sunt niste chimicale oribile si ar fi cat mai bine sa pastram distanta fata de ele.

| CreepyCrow a răspuns:

Deodorante cu aloe vera big grin

| CreepyCrow a răspuns:

Cele cu aloe vera put frumos

| checkmybrain a răspuns:

Nivea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rexonnaaatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vroiam sa-ti recomand, sa iei de la Vichy sau de la Amway. Le-am folosit si efectul e cel asteptat.