| flowerpower_7420 a întrebat:

Fetelor, ce deodorant vi se pare cel mai ok?
Folosesc de f multa vreme lady speed stick (cel cu gel, pentru ca cel de tip stick mi se pare apa de ploaie), si vreau sa-l schimb, m-am saturat de el.
Dar am incercat Nivea, Dove, dar sunt DEGEABA, nu mi-au placut deloc.
Voua care v-a placut mai mult?

10 răspunsuri:
| Andreea14Bianca a răspuns:

Eu folosesc de la
Adidas... ii asa mic intr-o cutie mov cu alb. e bun si costa 7 lei. Din orice supermarket. im place mult. e gel.
FundA?|

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Eu folosesc un deodorant de la garnier mineral deodorant spray.Nu-ti irita pielea si e si foarte ieftin. Costa intre 7. 5 si 9. 5 lei la carrefour.
Succes
Pa Pa!

| Clauditza21 a răspuns:

Eu tot Lady speed stick folosesc.Parerea mea e ca cele din gama lady sunt cele mai bune.Nu merita sa renunti la el, doar ca eu folosesc spray-ul invisible.

| Ada11 a răspuns:

Lady Speed Stick Stick Citrus

| Pisicuța a răspuns:

Lady Speed Stick

| Raluca_5813 a răspuns:

Adidas! E foarte bun si rezista mult.happy Poti incerca...

| andree_5411 a răspuns:

Rexona
impuls
palmolive
fa
sunt bunebig grin

| DanielutzaJD a răspuns:

Rexona cu bilawinking

| FreeAndWild a răspuns:

Garnier pentru mine a fost cel mai bun si rolonul si sprayul si cel tip stik! Acum asta e parerea mea si fiecare are organismul lui la mine astia merg incerac si tu! Sper ca te-am ajutat!

| tania27 a răspuns:

Mitchum sau Dove Cream.