| LuisAGreEn a întrebat:

Hey TPU!Care imi da si mie niste nume pentru facebook de la Luisa?:d Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Hai totuşi să nu transformăm Facebook-ul în noul hi5.

Uite nişte exemple care nu zgârie retina, dar cel mai bine ar fi să-ţi pui numele tău propriu:

Luisa Luiii
Lu Isa
Luisa xD
Luisa GreenSkittles
Louie Lu
Mda, cam atât. Azi n-am inspiraţie.

5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Aaa ai incercat numele tau? adica na zic si eu ca poate vrei sa te si recunoasca lumea...

| LuisAGreEn explică (pentru drhotzu):

Vreau sa imi fac un facebook noulaughing.ca la celalt mi-am activat cronologia aia si nu imi place!:d Am avut numele luisa ionela, apropotongue

| Rockart a răspuns (pentru LuisAGreEn):

Din 30 martie toţi userii Facebook vor avea Cronologia, deci degraba fugi de ea.

| drhotzu a răspuns (pentru LuisAGreEn):

Dap... Opheliac are dreptate degeaba fugi de ea. timelineul vine si vine repede mai sunt 2 saptamani. asa ca tocmai bine ai timp sa te obisnuiesti
be smart stay in school big grin

| Boca_Ana_1996 a răspuns:

Lulliy Saaa...