| ℓίίίgнт a întrebat:

Hey` TPU...care ma ajuuta fuunda love struck puppy dog eyes.deci.era un site cu poze mai mult de la spate.cu apusuri, flori, fete.asa artistice mai mult, aparea pe mai multe bloguri...Plsss Hellp puppy dog eyes restul primesc vot :* Ms Anticipat >big grin

2 răspunsuri:
| Bobo03 a răspuns:

Scuze ca nu am un raspuns adecavat dar stii daca se poate descarca melodia sau eventual stii cum se numeste melodia din videoclipul asta http://www.youtube.com/watch?v=cgm2kxBe4nw&feature=relat ed urgent

| ℓίίίgнт explică (pentru Bobo03):

Pai.cred ca e Dj project- zile si nopti.nu uitaa.un vot laughing Cp :*