| mypasionareyou a întrebat:

Hey TPU:*careva din craiova care se pricepe cat de cat la chitara?big grinas vrea sa ma apuc de folk si am nevoie de cineva care sa ma invete:* dca e careva dati un mesaj privat cu idbig grinmultummesc anticipat:*

1 răspuns:
| Nika29 a răspuns:

Nu sunt din Craiova, dar tot sunt o începătoare la chitară. Și cunosc alte persoane care s-au învățat și singuri. După niște acorduri simple la început.
Tot ce trebuie să faci e să ai dorință, acces la internet (poți accesa youtoube, acolo sunt multe clipuri care pot fi de folos.)
și desigur perseverență.
Succese!