| anonim_4396 a întrebat:

Caut admi / admine pentru o pagina facebook. Pagina are 600 si ceva de like-uri. Am nevoie de cineva de incredere! Nu de cineva pe care sa ii schimb pe sosete! Daca va intereseaza lasa- ti mesaj happy

7 răspunsuri:
| nananaan a răspuns:

Pai, pagina se numeste Fun & Love. Daca o cauti, nu o gasesti big grin Nu este scrisa din caractere normale big grin

| nananaan a răspuns:

Codul paginii este @[317974388243537:0]winking Il poti scrie pe pagina ta, apoi poti intra pe link.

| yooady a răspuns:

Vreau eu sa fiu daca te hotarasti fb meu este Addy Addynutsaa

| nananaan a răspuns (pentru yooady):

Am dat pagina.

| larisaa01 a răspuns:

Ma intereseazabig grin
am mai fost admina ma descurc