| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey TPU!
Ce alegeti intre lama si compas?
Stiu ca amandoua dor. Dar care doare mai tare?
Nu vreau critici de genul "esti emo" sau nu stiu ce, si genul "vezi-ti de treaba" pentru ca nu am chef, si intreb din pura curiozitate. Si daca am chef sa o fac, nu e viata voastra, ci a mea si am tot dreptul.
Astept oameni care pot raspunde la intrebare, nu criticiwinking!

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Eu cu lama nu am simtit nimic deci ma taiat cineva cu briceagu trebuie sa te tai repede sa nu simti rezultatul apare in 3 5 minute si doar ustura big grin

15 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Hmm, ciudat.
Lama doare mai tare in orice cazlaughing.

| smile a răspuns:

Buna! Nu stiu nu am incercat.Intreaba pe cineva care a facut astawinking

| NuConteazaCineSunt explică:

@IloveAngel nu vreau neaparat sa o faclaughing.
Intreb din pura curiozitate.

| NuConteazaCineSunt explică:

@Reek vad ca tu nu intelegi.
Ar trebui sa inveti sa citesti.
Ce inseamna PURA CURIOZITATE?
Mda...Vad ca nu stiiwinking.
Invata sa citesti, ok?

| NuConteazaCineSunt explică:

:d.chiar nu stiti ce inseamna PURA CURIOZITATE

Răspuns utilizator avertizat
| Dianné a răspuns:

Cred ca lama. Compasul doare si el, dar e subtire si ascutit, o pura intepatura, pe cand lama...
Ma bine nu incerca, bafta. big grin

| Saya_1767 a răspuns:

Aman2 sunt bune, insa eu as alege fierastrau'.
Apropo, sa sun la stiri?

| SongHyeRa a răspuns:

Lama dar nu sunt foarte sigurawinking

| eprubetă a răspuns:

Wow :o ce intrebari ciudate laughing cum sa te tai mah? si de ce esti asa curioasa? mai bine te impusti si mori mai repede [daca vrei sa mori] decat sa te tai sa mai te doaralaughing) eu nu sunt EMO eu sunt ETO laughing) [eu te omor rolling on the floor ]
Bai fetita lasa chestile astea! du-te si joacata cu papuselelebatting eyelashes

| Reek54 a răspuns:

Va dau eu niste bete, sa vi le bagati prin nas, vi le scoateti prin fund...
si va trece si gandul de taiat cu lama.

| Allyson196 a răspuns:

Cred cu compasul doar mai tare happyEu am 2 prietene una se taie ci cioburi de sticlca,iar calalta cu compasu, dar este mia greu.
Dar bine ar fi sa nu o faci[si nu o lua ca pe critica sau ceva de genu, e doar un sfat]happy

| 1ce a răspuns:

Ambele, cu lama te tai pe vene si compasul ti-l bagi undeva!big grin