| MititiCa a întrebat:

Hi all :d. ce am putea sa ii facem la doamne diriginta cadou de craciun?:d. dati`mi sugestii. da fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Eu am facut deja cadoul dirigintei ( in clasa suntem 31. am pus fiecare vreo 5 lei {unii nau pus deloc. vreo 5} si am strans in jur de un milion si ceva. aproape un mil si 40 lei. ne-am dus la o cofetari si iau facut un tort mikutz de o pers comanda.cu scrisul LA MULTI ANI DOAMNA DIRIGINTA! asta a costat cam 40 lei si de 100lei am mers la mall si i-am luat un set de bijuterii din argint. foarte dragute zic eu ...si finutze( lantisor cu pandantiv si cercelusi cu o pietrikika ovala in mijloc). a fost foarte incantata.{{cateva fete au pus bani in plus si am luat baloane cu coli colorate din care am facut litere mari si le-am lipit cu scoki pe perete.: la multi ani! am mai si luat o artificie de aceea super de tort ). ai putea face ceva similar. diraja noastra a fost incantata!

2 răspunsuri:
| stefan97nic a răspuns:

Ce zici de o poza cu toata clasa, un buchet de trandafiri si un lantisor cercei sau o bratara de argint sau aur, daca nu ii place sa poarte bijuterii ii cumparati un se de pahare

| oany a răspuns:

Depinde ce gen este si ce apresiaza mai mult si de finantele de care dispuneti.Cateva idei ar fi:un set dragut de argint(colier si cercei), un set parfum si deodorant sau lotiune de corp... ori. ceva de casa:un ceas antic, un set de cufere, un ceas dragut... Oricum cele mai bune ar fi primele 2 variante si un buchet de trandafiri? Ce zici?