| AdrianaL30 a întrebat:

Ce anume trebuie sa faci la Miss Boboc? Ce fel de probe exista?

Răspuns Câştigător
| LolyKissYou a răspuns:

Probe si probe laughing Depinde de organizatori si ideile lor. Se poate sa fie probe individuale, unde iti prezinti talentul, probe sportive, unde te pune sa sari prin cauciucuri sau sa alergi ca sa rada publicul, probe in care esti legata la ochi si trebuie sa ghicesti ce este intr-un bol. Mai nou, la fiecare bal se face si prezentare de moda si cateva dansuri, chiar si karaoke. big grin

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Stiu ca te pune sa dansezi. thinking

| BigG a răspuns:

Fiecare concursul are specificul ei si difera de organizatori si ce probe introduc. De obicei se incepe cu prezentarea concurentilor, posibil 2 defilari in diferite tinute si proba unde trebuie sa raspunzi la o intrebare extrasa de tine numita proba de cultura generala.