| Dariadaria14 a întrebat:

Hey,1.pt miss boboc cls a 8 a ce probe sunt? 2.am auzit de miss boboc elegance...asta tine doar cat de eleganta esti sau ceva de genu'? 3.trebuie neaparat preche pt miss boboc? 4. exista si concurs pt miss care sa nu fie supusa la mai multe probe adica doar sa isi arate frumusetea si talentul? 5.imi puteti spune si mie va rog cei care treceti pe a 9-a cum s-a desfasurat miss boboc (detaliat) si ce intrebari si probe v-a dat? Va rog lamuriti-ma si pe mn chiar imi doresc sa castig si sa particip as fi foarte fericita. Ofer Fundita celui care imi poate raspunde intrebarilor

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Probele se dau la liceu, in clasa a 9-a, nu in generala...

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce dracu?!

| deea3507 a răspuns:

Miss boboc in clasa a 8-a? nu am auzit in viata mea asa ceva. da, trebuie pereche neaparat.

| Dariadaria14 explică:

Pai la final, cand termini clasa a 8 a...