| Lexa4you a întrebat:

Hey TPU? ce mai faceti? imi puteti zice niste statusuri misto?

1 răspuns:
| alialinu75 a răspuns:

1. • Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
2. • Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim
3. Ia o stilca, papusa, te rog serveste-te. Stiu ca nu bei dar obisnuieste-te, Cu viata de noapte, hai treci la fapte Noi toti bem, tu nu bei, pai nu se poate.
4. • Esti locu-n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos.
5. Roata s-a intors asa cum se intoarce mereu. Acum pentru mine-i simplu pentru tine mai greu. Rupi o poza cu mine in care ironic zambesc. Nici o lege nu poate sa ma lege ca nu te mai iubesc.
6. De ce a trebuit să crestem, nu stii.parcă mai frumos era la stadiul de copii.
7. • Aşa e în viaţă, ştii, pe toate le plăteşti!
8. Aşa, doar pentru cã m-am sãturat de persoane ca tine.
9. • Îmbrăcat in zâmbete aproape orice om e fals
10. • Îmi este dor de băiatul ce.mi plăcea să.l alint, dar acum sărut alte buze ce mă mint.
11. Ochii care nu se vãd. Se uitã peste noapte?!
12. Viata'i doar un drum spre moarte...
13.In dragoste si vise nu exista "imposibil"
14.Un pix. Un jurnal. Si mii de ganduri. Amintiri ramase. Scrise in acele randuri
15.
Un gand: Când cel mai bun prieten te părăseşte, nu plânge! Închide-ţi lacrimile în cel mai ascuns colţ al inimii, numit "uitare"...
15.Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca, dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
15.Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor.Stau s-o comenteze pe-a mea, dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vulture.
16.Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste
17.Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!
18. Iubiii Iubiii spune-mi tot ce vrei. Un BMW seria 3 =p~.(p-asta il ador)
19.Zambetul dureaza doar o clipa dar amintirea o viata intreaga
20.Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu...
21.Un zambet e ca 1000 de cuvinte
22.raiesc intr-o lume de vis.In care totul e permis
Statuturile de fete:
1. nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.
2.Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •
3.Zambetul este accesoriul meu preferat
4.Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
5.Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa!
6.Nu voi plânge pentru un baiat, pentru ca mascara mea valorează mult mai mult laughing
7.Ea mi-e ca o sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand cortina a cazut, veselia a inceput
8.
Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara
9.Cum e ea, nu e alta! Surâsul, parfumul ei... nu-l vei uita niciodată... nici dacă ai vrea!
10.Sunt un ingeras nebun,Cand zambesc eu iese fum,Sunt reteaua tineretii,Dar si fiica frumusetii, Sunt fitoasa cat se poate, Tupeista pa`n la moarte, Haladita si stilata, Asta-i fta adevarata.