| Michelle_5585 a întrebat:

Ce mai >>facetiiiiiiiii?:::
In ce tara ati vrea sa locuiti? In ce >oras?:

6 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

America-Florida pentru ca acolo sta bunica mea plus ca stiu engleza ff binee love struck
byee xoxo love struck

| Kyky a răspuns:

Buna si tie!
Eu locuiesc in Cluj-Napoca (evident, Romania laughing ) si, lasand gluma la o parte, nu imi doresc sa ma mut niciodata de aici. Este unul dintre cele mai frumoase orase pe care le stiu. Ok, sunt de acord ca exista altele mai "impopotonate" si etc., dar niciun alt oras nu e ca si Clujul.

| aly a răspuns:

Madrid. tara spania.

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Îmi place mult şi în România, dar ca să fiu sinceră, mi - ar plăcea să stau în Franţa - Paris. Mereu mi - am dorit să locuiesc acolo, şi cine ştie, poate voi reuşi cândva. happy
O seară plăcută!

| alinus10 a răspuns:

Franta
Paris

| Enigmă a răspuns:

Ieeu fac ghiniii.
da tu, maica?

Acum serios. Imi place unde locuiesc si nu as schimba orasul asta cu NICI UN altul de pe aceasta planeta!
Pentru ca nimeni nu poate lua locul prietenilor mei, casei mele, gradinii care miroase asa frumos primavara, etc.

Bafta! :]