| PinkLips847 a întrebat:

kiss Ce materii se fac la profilul filologie bilingv engleza? puppy dog eyes Dau fundakiss

1 răspuns:
| CrazyStuff a răspuns:

Si eu sunt tot la filologie bilingv engleza..Am auzit ca o sa facem cam 5 ore de engleza pe saptamana, inca o limba straina si romana mai multa... Celelalte materii le facem mai putin si din a11-a nu mai facem mate si alte materii, decat romana, engleza, cealalta limba straina si unele cursuri optionale. Sper ca ti-am fost de ajutor!