| anonim_4396 a întrebat:

La ce materii dau BAC-ul dacă sunt la profilul Filologie-Bilingv Engleză?

Răspuns Câştigător
| nothingselsematters a răspuns:

Scris: Romana Istorie(obligatoriu) la alegere geografie filosofie economie etc. Si competentele; la romana, o limba straina, si cele digitale. Bafta

1 răspuns:
| Bebiix a răspuns:

Bineinteles ca engleza, lb romana, presupun ca si latina si geografie sau istorie...nu stiu nici eu sigur, am profil de st scocialehappy sper ca te-am ajutat macar sa-ti faci o parerehappy :*