| InLove990992 a întrebat:

Ce melodi RocK ascultati si care este formatia Rock preferata?Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

Linkin Park cu muzica lui am copilarit am invat multe lucruri din piesele lui
evanescence ( la fel si ea )
Blink 182
Metalica
Rammstein
Paramore
Black Veil brides
Daughtry

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ascult mult de la Sepultura, The Who, Led Zeppelin, Deep Purple, Iced Earth, Testament, Exodus, Slayer, Megadeth, Porcupine Tree, Pearl Jam, Avantasia, sau Blind Guardian. Dar trupele mele preferate raman Pink Floyd, Dream Theater si Rammstein.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Rammstein e trupa mea rock preferata.
Melodia Ich Will e chiar super :X
http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34

| Holocaust a răspuns:

Sincer,încă n-am o formaţie preferată. Ascult Iron Maiden,AC/DC,Rammstein,Apocalyptica,Metallica,Black Sabbath,Venom,DRI,Heaven and Hell,Nirvana,Korpiklaani,Megadeth,Slayer,Judas Priest, HIM, Rolling Stones...
...de-astea.

| CastraveteMurat a răspuns:

Ascult cam tot ce ține de rock. În special : Nightwish, Metallica, Iron Maiden, AC/DC și de astea.

| AAlinaaa a răspuns:

12 stones-Adrenaline
Paramore-Ignorance
astea imi plac mult desi nu ascult rock le stiu de la o fosta colega din generala!

| Francii01 a răspuns:

Hey. Mie imi place mult Metal Church, dar si Queen, Metallica, Nightwish. Celelalte... mai putin.