| Rytero a întrebat:

Cine este rocker? (adica cine asculta rock) si care este formatia preferata?

23 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Eu Eu Eu=))
Trupe:
Bon Jovi(trupa mea de suflet)
Guns N'Roses(Il adoooooor pe Slash:x)
Nickelback(Uuuu o ador)
Evanescence
Green day
Skillet
Aerosmith
AC/DC
Rolling Stones
Love this:x
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AG a răspuns:

Eu sunt si sunt mandra de astawinking
Formatii preferate: My chemical romance
Thirty seconds to mars
Breaking benjamin
Marilyn Manson
Avenged Sevenfold
Skillet
Nigthwish
Within temptation
Dead by april

| Aiicha a răspuns:

:X:X:XSi eu.Breaking Benjamin.

| Paulla a răspuns:

Avenged Sevenfold
Suicide Silence

| Bunny a răspuns:

Eu ascult rock.Ascult si formatii vechi si noi dar pot sa zic ca cel mai mult imi place Linkin Park. Tu?

| Insanity a răspuns:

Eu una sunt mai mult pe heavy & thrash metal \dancing

Formatia : Children Of Bodom happy

| oana7335 a răspuns:

Da ascult rock.
Formatia mea preferata este Three Days Grace deoarece ma regasesc in fiecare melodie de-a lor, solistul Adam Gontier chiar are talent in muzica iar aceasta formatie are un sound deosebit.Melodia preferata de la ei este Time of dying.

| ArcAnna a răspuns:

Eluveitie

| Mariinaa a răspuns:

Eu ascult rock in majoritatea timpului si ca trupa/e preferata/e ar fi :Sick Puppies, NightWish (uneori), Paramore, Rammstein si cam atatea trupe imi trec prin cap acum.
pa, pa

| Cotzi a răspuns:

Bowling four soup are cate melodii faine.
Escape the fate...tongue

| bigelcid a răspuns:

Eu sunt rocker! Toata ziua ascult rock laughing

Ca formatie preferata nu prea pot sa ma decid, dar ar fi cam asa un top: 1.Rise Against.2.Green Day(albumele vechi) 3.Rancid 4.Metallica 5.Foo Fighters

| SimpleGirl05 a răspuns:

Eu.
Formatie preferata: 30 Seconds To Mars

| AdamBlack a răspuns:

Si eu ascult rock.Si imi place! \m/\m/
Formatia mea preferata? ...hmm.
In principal : Linkin Park
dar mai sunt.
3 days grace, papa roach, slipknot, 30 seconds to mars...etc tongue

| Mihaela a răspuns:

Tokio hotel este formatia favourita, dar in schimb mai ascult si Paramore, Shs, Never Shout Never.

| Nousername a răspuns:

Breaking Benjamin,Three days grace, Evanescence, Nirvana happy

| rusmihai a răspuns:

Ascult din cand in cand si formatia mea preferata este : tokio hotel

| Rytero explică:

Linkin Park, Dead by April, Three day Grace, 30 Second to Mars, Evanescence, Breaking Benjamin, Skillet

| vio122 a răspuns:

Skillet, nightwish

| Nian a răspuns:

Buna:] Ador rock-ul ma linistete mereu.formatia mea preferata Escape the fate.

| Nian a răspuns:

Buna:] Ador rock-ul ma linistete mereu formatia mea preferata Escape the fate.

| Ella_4255 a răspuns:

Yo asc multe trupe rock si dintre ele prefer : Linkin parca, breaking benjmamin, paramore, disturbed, metallica, three days grace, am asc slipknot da nu-mi place si mai asc pendulum care e DNB. PS esti din galatzi? big grin daca da bagama in lista id meu e ela_ur_baddream

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escape the fate, eyes set to kill, alesana, skillet, black veil brides,

| LifeEternal a răspuns:

Eu ascult rock.Formatie preferata? Chiar nu pot alege.Aceste trupe se afla printre preferatele mele : Eluveitive,Led Zeppelin, System of a down, Megadeth, Nightwish, Iced Earth.