| Zyzu a întrebat:

Hey TPU,, ce parere aveti de fetele care danseaza break si street? Eu sunt o satena creata, foarte slaba, si tot timupl fetele imi spun ca sunt prea finuta pentru street, si unele tot ma sfatuiesc sa ma imbrac si eu mai ca o fata, dar mie imi plac mai mult pantalonii cu turu lasat tricouri largi, suprapuse(adica asa ma simt in largul meu). Si de cand am intrat intr-o gasca de baieti care danseaza street toate fetele se uita la mine de parca as fi ciuma, ma inteleg bine cu unii baietii, dar restul imi zic ca nu-s destul de hot pentru ei... nu stiu ce sa fac ador street-ul dar vreau sa ma integrez si eu. sfaturi va rog, mai ales baietii... sad broken heart

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Te incurajez sa dansezi break dance si street dance. Si eu as vrea dar sunt niste miscari prea grele pentru mine.
Lasa-le pe fetele alea care se uita urat la tine.Nu te-ai gandit ca poate le este ciuda ca tu poti face acele miscari,iar ele nu? Oricum,tot ce ar trebui sa faca o fata este sa se machieze si sa gateasca? In niciun caz!
Stai prin preajma baietilor cu care te intelegi,iar pe ceilalti nu-i baga in seama.
P.S: Uite ca tu ai cerut sa-ti raspunda baietii,dar ti-au raspus multe fete. Sfaturile sunt sfaturi, nu conteaza cine le da. Oricum, am inteles de ce vrei sa-ti raspunda baietii.Pentru ca tu vrei sa te integrezi in grupul de baieti si te-ai gandit ca baietii te pot sfatui mai bine.Am eu un sfat:Ce-ar fi sa nu mai incerci sa te integrezi in grupul de baieti ci sa-ti faci grupul tau? Sunt destule fete care danseaza street. Poti deveni prietena cu ele.Sau poti deveni prietena cu niste fete care nu danseaza street dance si break dance dar cu care te intelegi bine.

3 răspunsuri:
| AndreeaAnd a răspuns:

Daca tie iti place nu te lua dupa ce spune lumea. Dar incearca sa-ti arati si latura feminina. Hainele cu un numar sau doua mai mari nu se potrivesc. Incearcale pe cele care iti vin bine. Sper ca sfatul meu sa te ajute.

| Zyzu explică:

Nu am spus ca port haine cu 1.2 numere mai mari, numai ca numi plac blugii stramti si bluzele mulate, port haine pe masura mea doar ca still breeak, inclusiv sapca si...se pare ca asta ii deranjeaza pe unii...sad

| BluLolipopGirl a răspuns:

Chiar daca nu sunt baiat tot iti voi da un sfat sau doua... tie iti place sa dansezi steet nu? ei bine nu ar trebui sa asculti tot cea ce iti spun ceilalti! daca tu te simti in largul tau facand asta nu conteaza ce cred ceilalti si iti spune o fata care a facut box! toti radeau de mine dar eu audeam numai ce vroiam si nu m-am lasat intimidata...asa ca nu te lasa de street! sper ca ti-am fost de ajutor paaaa!