| Swagger1337 a întrebat:

Hey TPU!
Ce parere aveti despre tableta Utok 1000D?
Este buna pentru jocuri?
Stiti vreun defect la ea care v-ar deranja?
Aici aveti o lista :

Procesor
Tip procesorbig grinual CoreModel Procesor:Allwinner A20Frecventa procesor:1.2 GHz
Display
Tip display:Capacitive Multi-Touch 5 puncteTehnologie display:TFTDiagonala:10.1 inchRezolutie:1024 x 600
Memorie
Capacitate memorie:1024 MBTip memoriebig grinDR3
Stocare
Memorie Flash integrata:8 GB
Multimedia
Camera WEB:In fata: 0.3 MP
In spate: 2 MPSlot memorie:Micro SDCapacitate maxima acceptata:32 GBFormate audio:MP3, WMA,APE,FLAC,OGG, WAVFormate imagine:JPEG, GIF, PNG, BMPFormate video:AVI, MKV, XVID, MOV, TS, M2TS, RM/RMVB, FLV, 3GP, MPEG, DAT, MP4 (support to 1080P)
Placa Video
Chipset video:Mali 400 Dual Core
Comunicatii
Wireless:802.11 b/g/n3G:Nu, optional prin modem USB (neinclus)
Alimentare
Baterie:Li-Polymer 6000 mAhAutonomie de lucrutongueana la 6 ore
Porturi
HDMI:1 x Mini HDMIIesire audio:3.5 mmUSB 2.0:1 x Micro USB
Altele
Greutate:580 gCaracteristici speciale:Senzor giroscopicDimensiuni (W x D x H):263 x 165 x 11, 5 mmAplicatii:Google Play, Gmail, Google Plus, Google Maps, Navigation, Facebook, Youtube, Garantie, Seenow HD, Elefant eReaderCuloare:Negru
Software
Sistem de operare:Android 4.2.2 JellyBean

As dori un raspuns mai detaliat.
Dau funda celui mai bun!

1 răspuns:
| Alexxxo a răspuns:

Este foarte buna si ar trebui sa iti pui cateva jocuri misto pe ea.