| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Este buna o tableta cu :
Procesor
Model Procesor:RK 2926 Cortex A9Frecventa procesor:1 GHzProducator procesor:Rockchip
Display
Tehnologie display:Capacitive Multi-Touch 5 puncteTip display:LCD LEDDiagonala:7 inchRezolutie:800 x 480
Memorie
Capacitate memorie:512 MBTip memoriebig grinDR3
Stocare
Memorie Flash integrata:4 GB
Multimedia
Audio:Un difuzorCamera WEB:In fata: 0.3 MPSlot memorie:Micro SDCapacitate maxima acceptata:32 GBFormate audio:MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, ALAC, APE, AAC, AC-3Formate imagine:JPEG, GIF, PNG, BMPFormate suportate:Suport fisiere office: DOC / XLS / PPT / PDF / TXTFormate video:H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG4, XviD/DivX, Real 8\9\10, AVI, RM, RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV
Comunicatii
Wireless:802.11 b/g/n3Gbig grina, prin dongle (neinclus)
Alimentare
Baterie:2800 ma, 3.7 VAutonomie de lucrutongueana la 4 ore
Porturi
Iesire audio:3.5 mmUSB 2.0:1 x Micro USB
Altele
Greutate:330 gCaracteristici speciale:Redare OpenGL
Redare Flash si HTML5Dimensiuni (W x D x H):192 x 116.5, x 11.12 mmAltele:3G optional prin modem: ZTE MF637, Huawei E160E, Huawei E220, Huawei E1750, Huavei E3131Culoare:Albastru
Software
Sistem de operare:Android 4.1 Jelly Bean

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

E puțin cam slăbuță, dar ar trebui să-ți meargă majoritatea jocurilor.

Eu zic să-ți iei una de 2 ori mai bună.

Recomand Samsung Galaxy Tab, e de vreo 3 ori mai bună.

Dacă vrei una bună și ieftină, poți alege Allview. E firmă românească. O tabletă Allview la 700 lei e foarte bună. Dar cel puțin un Speed City la 500 lei...

| Gabi05 a răspuns:

Pentru ce vei folosi tableta si care e bugetul pentru tableta.
Nu e foarte buna, adica va avea lag si se va bloca in aplicatii

| OmulCareStieCeFace explică:

Pai o voi folosi pentru cateva jocuri si internet muzica si filme. Deci ar fi buna?

| OmulCareStieCeFace explică:

Si oare primesc card de memorie?