| alin567 a întrebat:

este compatibil un modem romtelecom cu tableta Vonino Emerald

Tab:

Procesor
Model Procesor:Cortex-A8Frecventa procesor:1.0 GHz, max 1.2 GhzProducator procesor:ARM
Display
Tehnologie display:Capacitive Multi-Touch 5 puncteTip display:LCDDiagonala:7 inchRezolutie:800 x 480
Memorie
Tip memoriebig grinDR3Capacitate memorie:1024 MB
Stocare
Memorie Flash integrata:8 GB
Placa Video
Chipset video:Mali 400 Dual Core
Multimedia
Audiobig grinifuzoare stereoCititor de carduriMicroSD pana la 32 GBCamera WEB:In fata: 0.3 MPFormate imagine:JPG, BMP, GIF, PNGFormate suportate:E-Book: TXT, LRC, PDF, EPUB
Porturi
Iesire audio:1 x 3.5 mmUSB 2.0:1 x Mini USBHDMI:1 x mini HDMI
Comunicatii
Wireless802.11 b/g/n3Gbig grina, prin dongle (neinclus)
Alimentare
Baterie:Li-Ion 3000mA, 3. 7VAutonomie de lucrutongueana la 4 ore
Altele
Greutate:317 gCaracteristici speciale:G-sensor
Design Diamond Cut
Redare 3D 2160p, FullHD 1080p
Suporta videocall prin Skype, Yahoo etc
FlashDimensiuni (W x D x H):120 x 191 x 9.9 mmAccesorii incluse:Incarcator priza
Cablu Micro-USB
Cablu OTGAltele:3G optional prin modem; Testat cu : ZTE MF190, MF110 Huawei E261, E367, E353, E352, E173, E1750, E1550, E17502C, K3765CuloareNegruAplicatii:Google Play
Software
Sistem de operare:Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich

Dau Funda:d!

Răspuns Câştigător
| împartezâmbete a răspuns:

Da in mod normal ar trebui sa fie, dar nu trebuia sa dai asa multe detalii si tu

| alin567 explică (pentru împartezâmbete):

Nu imi era greu sa dau click dreapta copy paste laughing si mersi pentru raspuns