| ღmerishorღ a întrebat:

HEY, TPU! ce sa fac? cand deskid mezzu mi se conecteaza singur pe adresa veche si eu vreau sa intru pe adresa noua ...cum sa fac sa nu se mai conecteze singur?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cand te-a conectat, te duci unde scrie messenger, pe bara de sus de la mess, dai log out, apoi scrii id-ul nou si gata

| Ded a răspuns:

Ai bifat casuta " remember me ID & password" debifeaz-o :*

| crysty97 a răspuns:

Vezi ca la mes vezi 3 casute ultima ii pentru ca cand intri sa intri direct invizibil a doua ii problema ta si prima ii ca sa iti tina minte parola si contul

| b3nYy a răspuns:

Iesi de pe mess. scrie adresa noua. intra in ea. iesi de pe ea. dai restart.winking merge 100%. bafta

| FallenRichard a răspuns:

Deci dai sighn out si o sa-ti apara sub id si parola o casuta cu remember me, probabil o ai bifata, dai acolo click sa nu mai fie bifata si atunci nu ar mai trebui sa intre, succes.