| Monster97 a întrebat:

Sall all am si eu o problema cu cs-ul cand intru in el mi se conecteaza singur la un server cum fac sa nu se mai conecteze?

Răspuns Câştigător
| Daduu a răspuns:

Unde iti este instalat Counter-ul in acel folder ai "config" acela va trebuii sa-l schimbi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge doar fisierul config.cfg si gata

| Korman a răspuns:

Mi se intampla si mie asta dar nu stiu nici eu din ce cauza.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Dezinstaleaza-l apoi instaleaza-l. Si mie mi-s-a intamplat apoi nu a mai facut asa

| dodoc a răspuns:

Nu poti sa ii faci nimic dai ESC si apoi iti intra meniul de la cs sau ia altul de pe net sunt o gramada eu la saptamana iau altul. Si mie mi-au facut unele asa dar am luat altele

| Nice_Vizy_1990 a răspuns:

Reinstaleazala si in cazul in care ai steam schimba cfgul din cstrike! Si eu am avut problema asta.