| ladypink1 a întrebat:

Hey TPU!

Cei care se uita la Pretty Little Liars.

In ce episod se dau mai multe detalii despre divortul parintilor Ariei? Pentru ca in episodul 3 din sezonul 3 Aria vorbeste cu Ezra si spune "divort" nu inteleg, imi puteti explica?

Funda.

Răspuns Câştigător
| Lorii69 a răspuns:

Nu dau in niciun episod detalii. divortul s-a intamplat pe parcursul verii, un fel de vacanta care nu a fost filmata. Ideea e ca Ella nu putea accepta felul in care Byron se gandeste la Aria si Ezra si au divortat. Acum el se intalneste iar cu Meredith si mama Ariei incearca si ea sa-si gaseasca jumatatea pe un site de matrimoniale!

1 răspuns:
| Raluciii_3242 a răspuns:

Nu e niciun episod. Si mie mi-a fost greu de inteles. Adica, deodata. Parca se impacasera. Ma rog, esentialul: pana la urma au divortat. Tatal Ariei se vede iar cu blondina aia iar mama ei. sta pe tusasad