| Alexa_8901 a întrebat:

Pt cei care se uita la Pretty little liars, imi puteti explica ce se intampla in sezonul 3..ca nu prea >inteleg:" Va roog :*... FUNDITA

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Buna happy.
Sezonul 3 decithinking Acela care inca nu`i terminat :d, acum mi-am amintithee hee.
Pai la sfarsitul sezonului 2, cum stii si tu, l-au prins pe asa zis-ul "A", Mona, dar in sezonul 3 au inceput sa isi dea seama ca problemele nu sunt nici pe departe rezolvate, si ca Mona nu era singura cand era "A", ci avea un complice happy. Atunci fetele au inceput s-o viziteze pe Mona la azilul de nebuni, incercand sa afle cine este cealalta persoana care incearca sa la faca rau. In timpul asta politistul care era intr-o vreme iubitul lui Jenna, era inchis si nu se stiu daca este sau nu vinovat de crima lui Ali, sau al Mayei.
Eu zic sa te uiti in continuare, nu ai sa regreti big grin!
Succes!

| Alexa_8901 explică (pentru TraficDeMentosane):

Multumesc frumos..mai am o intrebare daca nu te superi ..care e faza cu emily la cimitir in noaptea aia!?:*

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru Alexa_8901):

Daca iti mai amintesti in acea seara fetele erau impreuna si Emily avea o sticluta, din care bea. Acolo erau niste pastile dizolvate, cu un medicament, care a facut-o sa uite tot din acea noapte... fiind si beata se pare ca a pornit singura pe strazi thinking Mai tarziu fetele au incercat sa-si dea seama unde a fost si cum a ajuns in cimitir, Jenna le-a ajutat spunandu-le ca ea a gasit-o intr-un bar si ca a incercat s-o conduca acasa, dar Emily a sarit din masina. nu se stie sigur daca Jenna minte sau nu big grin. Cert este ca A[ oricine ar fi ] a incercat s-o faca vinovata pe Emily de vandalizarea mormantului si de furtul cadavrului lui Ali. Pe parcurs Emily isi va aminti bucati din acea noapte. si cand acele "bucati" vor fi puse la un loc vom afla si noi exact ce a fost :d.
Sper ca te-am ajutat, si mersi de fundahee hee!

| Alexa_8901 explică (pentru TraficDeMentosane):

Ms si eu ..chiar imi place cum povestesti love struck

| Alexa_8901 explică (pentru TraficDeMentosane):

Da...de ce mama lui Spencer il apara pe Garet?

5 răspunsuri:
| Asandei_Raluk_1990 a răspuns:

Câteva secrete, alison trăiește si ea e cea in haina roșie. Mona pierde conducerea echipei "A", urmând sa fie o victima a mesajelor lui A, toby nu va muri, iar despre accidentul cu Wilden, jenna si o iubitica de a lui emily l.au salvat