| onlymeme a întrebat:

Hey TPU!
Cei pasionati de jocuri hidden objects.
As vrea niste jocuri misto din aceasta categorie, pe care le'ati jucat si v'au placut mult.happy

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Buna. Mystery case : madame fate. Mi-au placut multe jocuri de genul asta, dar sincer nu-mi mai amintesc numele. Stiu ca mi-a placut f mult unul pe un ocean. Daca reusesc sa-mi amintesc numele revin la intrebare. poti sa scrii pe google hidden object big fish si iti gaseste o gramada.Bafta!

3 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Nightmare on the Pacific se numea jocul de care spuneam.

| Căvescu_Răducu_2000 a răspuns:

Angelic night 1 si 2, the house of 1000 doors, the treasure of mystery island the ghost ship. Crede-ma sunt minunate