| anonim_4396 a întrebat:

cine a folosit samponul de la avon naturals acela cu arbore de ceai si menta. este bun?

2 răspunsuri:
| RoxanaA_8239 a răspuns:

Orice sampon cu ceai de menta e bun. poti folosi ceai de menta pentru tratarea parului degradat chiar si facut de tine in casa http://www.frunza-verde.ro/ceai-de-menta

| Bibi_5901 a răspuns:

Eu l`am folosit si vreau sa spun ca la inceput a fost bun iar apoi m`am umplut de matreata bine acum depinde si de scalpul fiecaruia dar din propria experiena mai bine folosesti:ADVANCE TEHNIQUES cu albastru sampon+balsam si tratament pentru pilea capului.Samponul costa:8, 99Balsamul:8, 99 Tratamentul:19, 99 eu sunt reprezentant avon si cred ca ti-am fost de ajutor:*