| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva e urgent! Vreau sa stiu cum pot sa salvez desktop-ul ca pe o poza? Imi trebuie un program? Sau cum se procedeaza? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| amicumms a răspuns:

Ai aici un program, il instalezi in limba romana si totul este rezovat :http://gadwin-printscreen.en.softonic.com/

2 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Pai...bombonico smug Ai creier de gaina :3

Ai pe tastatura "Print Screen"

Da totul in bara, apasa butonul ala, intra in paint, da sus la Edit-paste si poti decupa ceea ce vrei sa arati cu patratelul punctat din bara aia de' sunt creioane happy

Apoi da-i click dreapta pe ce ai decupat, dai copy to si o salvezi pe desktop. smug

Hai salut.

| Raresh23 a răspuns:

Intra pe C:/Windows/Web/Wallpaper si ai acolo toate imaginilewinking
:*