| anonim_4396 a întrebat:

cine se uita la serialul acela pretty little liars? si de cine va place?

Răspuns Câştigător
| Mirela_7378 a răspuns:

Mie imi place de Aria

3 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna. eu ma uit. pai la baieti :Toby =p~ bun bun buun. si fete Hanna si Emily. dupa Aria si Spancer. Oricum de abia astept sa vad cine e --A. trebuie sa apara saptamana viitoare urmatorul episod :-l. oricum toti isi joaca foarte bine rorurile.:* tie de cine iti place cel mai mult?batting eyelashes

| DorothyAnn a răspuns (pentru Alice):

Iti place de iubitul lui Spencer, dar de ea nu? Ea e cea mai tare, aria e nasoala! oricum, tot pe Toby il prefer la baieti, dar nu pentru patratele ci pentru el in general, este mai mult decat un tip dragut!

| Danielle_7725 a răspuns:

Aria logic si hanna dintre baieti seanlove struck app sa citesti cartile sunt dementiale am citit pana acum 1 si 2